

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 910m³/h |
| Series | D2E 146 |
| Height | 216mm |
| Width | 220mm |
| Depth | 199mm |
| Dimensions | 216 x 220 x 199mm |
| Fan Speed | 1600rpm |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 138 x 110mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Commutation Type | Electronic |
| Horizontal Hole Spacing | 110mm |
| Vertical Hole Spacing | 138mm |
R1G220-AB35-52
9W2TM24P4G001
D2E146-HR93-A1
FW2451-A1051C2AL
QLK45/1818A4-3030LH-16WT
R3G250-RE07-07
G2E120-AR77-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00