

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 430m³/h |
| Series | D2E 146 |
| Dimensions | 216 x 220 x 195mm |
| Fan Speed | 1630rpm |
| Noise Level | 65dB(A) |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 138 x 110mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Horizontal Hole Spacing | 110mm |
| Vertical Hole Spacing | 138mm |
RG125-19/56
9W2TM48P4H001
RG125-19/12N
FW1275-A1041C2AL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00