

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 710m³/h |
| Series | D2E 133 |
| Height | 198mm |
| Width | 171.5mm |
| Depth | 254mm |
| Dimensions | 198 x 171.5 x 254mm |
| Fan Speed | 1800rpm |
| Noise Level | 59dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 92 x 238mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Horizontal Hole Spacing | 238mm |
| Vertical Hole Spacing | 92mm |
| Mounting Hole Diameter | 5.5mm |
QLZ06/2400A47 -3020LH-25ZX
QLK45/2400A32-2524L-58
RLF35-8/12N
QLZ06/2400A74-3030LH-170
D2E133-AM47-23
RG160-28/56S
G2E085-AA01-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00