

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 - 240 V ac |
| Type | Digital |
| Number of Channels | 1 |
| Units Measured | Days, Hours, Minutes, Seconds |
| Segment Length | 1 min |
| Terminal Type | Screw |
| Contact Configuration | SPDT |
| Height | 69mm |
| Depth | 37mm |
| Memory Spaces | 56 |
| Battery Life | 10yr |
03.61.0002.1
TR608 top2 S
12.22.8.230.0000
10.61.8.230.0000
01.78.1001.1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00