

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 0.6 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | <1 ms |
| Housing Material | PBT |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | XUB |
WTB4S-3P1162H
WF15-60B410
WL2S-2P3230
WFL30-40B416
ZLD18-AFZ4B8
WTB250-2P2451
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00