

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 50 - 1400 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Current | 200 mA |
| Housing Material | Polyamide |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
ML100-8-H-350-RT/95/102
VL18-4P3140V
GL2S-N0311S03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00