

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 0.5bar |
| Accuracy | 1.5 % |
| Output Type | Analogue |
| Media Measured | Air, Fresh Water, Gas, Hydraulic Oil |
| Process Connection | G1/4 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP65 |
3100R0010G01B000
PMC21-AA1U1PBWWJA
X5072-TB-A1-CA-H1-PA 4.0 bar G
XMLK010B2D21
PTXPRESSX 3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00