

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 16bar |
| Accuracy | ± 0.5% |
| Output Type | PNP/NPN |
| Series | PSD-4 |
| Supply Voltage | 15 - 35 V |
| Interface | IO-Link |
| IP Rating | IP65, IP67 |
PMP21-AA1U1PBWJJ
3100B0250S01E000
XMLP100BD21F
404366/000-458-405-504-20-61/000
7MF1565-3CG00-1AA1
PP - 222 28V
TK-E-1-E-B16U-H-V 2130X000X00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00