

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 100psi |
| Accuracy | ±0.3 % |
| Output Type | Analogue |
| Media Measured | Air, Fresh Water |
| Analogue Output | 4 - 20 mA |
| Electrical Connection | M12 3-Pin Connector |
| Response Time | 2 ms |
| Maximum Current | 20 mA |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| IP Rating | IP65 |
| Mounting Type | Thread Mount |
XMPC06C2374
3100R0025G01B000
PMP23-AA1N2PBX2J
PBT-RB100SG1SSNAMA0Z
PP20H-2.3B22R.A114.542020.000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00