

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Pressure Reading | 0.072psi |
| Accuracy | ±2.5 % |
| Media Measured | Air |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
7MF1566-3AA00-1AA1
XMLB160D2S12
PTXPRESSX 4
NPI-19M-100A2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00