

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 9V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 667mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Length | 21.8mm |
| Depth | 11.2mm |
| Series | TMR 6 |
| Load Regulation | ±1% |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Efficiency | 83% |
| Minimum Temperature | -40°C |
UQQ-12/8-Q12PB-C
TMV 2405SHI
REC3-2405SRWZ/H6/A
TES 2N-0511
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00