

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 200mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP 8 |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Length | 21.8mm |
| Depth | 11.1mm |
| Series | TMR 3HI |
| Load Regulation | 0.01 |
| Efficiency | 82% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
TIM 3.5-2415
DSQ0150V2NBC
SD-1000L-24
TEN 20-2412WI
REC3-0505SRW/H4/A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00