

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 115 V ac |
| AC or DC Operation | AC |
| Height | 119mm |
| Width | 119mm |
| Power Consumption | 20W |
| Maximum Current | 210mA |
| Depth | 38.5mm |
| Termination Type | Terminal |
| Dimensions | 119 x 119 x 38mm |
| Air Flow | 147.8m³/h |
| Noise Level | 50dB |
| Fan Speed | 2750 rpm, 3050rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Bearing Type | Ball |
9GA1212P4G001
9GV3612P3J03
PQ24B4 19031084A
9RA0848G1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00