

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Current Rating | 500 mA |
| Series | SINAMICS G120 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | EtherNet/IP, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| STO | Yes |
| Overall Length | 199mm |
| Standards Met | CE |
| Overall Width | 73mm |
| Overall Depth | 46mm |
6SL3210-1KE23-8AF1
VFD17AMS43AFSAA
VFD11AMS21AFSAA
ATV320U06M3C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00