

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Electrical Phase | 1 |
| AC or DC Input Voltage | ac, dc |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 265 V ac / 85 - 300V dc |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 350mA |
| Power Rating | 8W |
| Dimensions | 90 x 36 x 64mm |
| Depth | 64mm |
| Height | 90mm |
| Width | 36mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
ORH 36 24 Y
6EP3334-8SB00-0AY0
1SVR427041R0000 CP-D 24VDC/0.42A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00