

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3RN2 |
| Dimensions | 91.6 x 17.5 x 100mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 91.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Height | 100mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
3UG4632-2AW30
184759 EMR6-PH22
1SVR550881R9400
RN5883.12/61 AC/DC24-80V 10-3000mA 0-10s
1SVR730760R0500 CM-SFS.22S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00