

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 10 V, 30 V, 150 V |
| Contact Configuration | SPST |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 250ms |
| Series | K8DT-VS |
| Maximum Voltage Sensed | 10 V, 30 V, 150V |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 90mm |
| Length | 90mm |
1SVR730740R9200 CM-TCS.22S
LTMR 100-230V AC/DC
BA9043/001 3AC50-400Hz 400V
LVM20A024
DPC01DM69400HZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00