

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Contact Configuration | SPDT |
| Series | 3RF2950 |
| Length | 69.5mm |
| Width | 45mm |
| Height | 111.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 69.5 x 45 x 111.5mm |
| Terminal Type | Screw |
70.62.8.400.0000
G2UM300VL20
BA9043/001 3AC50-400Hz 400V
3RN2000-1AA30
IL9077.12 3/NAC 400/230V 0.1-20S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00