

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 2 mA, 10 mA, 20mA |
| Maximum Current Sensed | 20 mA, 100 mA, 500mA |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 250ms |
| Series | K8DT-AW |
| Current Range | 10 - 100 mA, 2 - 20 mA, 50 - 500mA |
| Length | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Push In |
| Number of Poles | 1 |
| Height | 90mm |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
3RR2241-1FW30
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200kOHM
3UG4622-1AW30
1SVR730660R0100 CM-IWS.1S
AT-FM-10K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00