

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 3NC/1NO |
| Maximum AC Voltage | 240V ac |
| Maximum DC Voltage | 24V dc |
| Housing Material | Die Cast Zinc |
| IP Rating | IP66 |
| Number of Head Directions | 1 |
| Dimensions | 40 x 204 x 56mm |
| Series | i110 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | CE |
| Maximum Current | 3A |
| Length | 204mm |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Width | 40mm |
| Depth | 56mm |
2TLA050011R0122
440K-A17116
HS5L-VA7Y4M-G
HS5L-DD44M-G
HS5D-12ZRNP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00