

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 1NC/1NO |
| Lock Type | Spring Lock |
| Actuator Included | Yes |
| Safety Contacts | NO/NC |
| Maximum AC Voltage | 415V |
| Maximum DC Voltage | 220V |
| Connection Type | M20 |
| IP Rating | IP65 IP66 |
| Number of Head Directions | 1 |
| Depth | 30.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Length | 60mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Width | 173mm |
2TLA042022R3400 Magne 4 DYN-Info
440T-MRKSE100A
440T-MRPSE11BA
AZ16-03ZVRK-M20
i14-M0303 Lock
440K-A21014
2TLA042022R3410 Magne 4 DYN-2 M12-8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00