

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 16bar |
| Accuracy | ± 1 % |
| Media Measured | Gaseous, Liquid |
| Process Connection | G 1/4 A |
| Analogue Output | 0 - 10 V |
| Electrical Connection | M12 Round Connector |
| Response Time | 4 ms |
| Series | PBT |
| Supply Voltage | 14 - 30 V dc |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| IP Rating | IP67 |
PTP33B-AA7M1FGBWSJ
PP - 222 2BM
MIPAN1XX500PSAAX
401001/000-458-405-502-20-601-61/000
029203 MCSN11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00