

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 240 V |
| Current Rating | 15.7 A, 18.7 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Altivar Machine ATV320 |
| Field Bus Communication Type | CANopen, Modbus serial |
| IP Rating | IP20 |
| STO | Yes |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
EFC5610-0K75-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
6SL3210-1PE18-0AL1
186094 DC1-S2011FB-A20CE1
6SL3210-5BB17-5UV1
FR-D720S-042SC-EC
6SL3210-1KE21-7UP1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00