

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 79mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA, 400 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
CA18CAN12BPM1IO
IM18-08NPO-ZC1
IFL 4-250-10P
IM18-08NPS-ZW1
E2B-M18KN16-WP-B1 2M
XS608B1PBM12
XS8G12PC440
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00