

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 71mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 700 Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 700Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS230AANAL2
NMB5-18GM55-E0-FE
IME18-08NNSZW2S
XS630B1PBL2
IM08-02BNS-ZT1
CBN15-30GK60-E2-RSC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00