

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 61mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 800 Hz |
E2B-M18KS05-M1-B1
E2B-M18LS05-M1-B1
XS612B1NAL5
872C-M15BP30-D4
IQ08-02BPOKW5S
XS112BLNAM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00