

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Actuation Type | Pilot/Pilot |
| Manufacturer Series | SY5000 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/3 |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 431.9NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.4W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | Rc |
VMPA2-M1H-G-PI
EAV4000-F04-5YO-Q
VUVG-S10-M52-RZT-M5-1T1L
CPE18-M1H-5J-1/4
VQ4100-5W1-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00