

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 49.5mm |
| Cutout Width | 96.5mm |
| Depth | 104.1mm |
| Digit Height | 14.2 mm |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Series | PAXLA |
| Approvals | CE, UL |
DMS-30PC-1-RL-C
D96SD500V/2-001
D721MCS100V/2-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00