

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Height | 120mm |
| AC or DC Operation | DC |
| Power Consumption | 6W |
| Width | 120mm |
| Maximum Current | 500mA |
| Depth | 38.5mm |
| Air Flow | 178.4m³/h |
| Dimensions | 120 x 120 x 38mm |
| Termination Type | Lead Wire |
| Noise Level | 43dB |
| Fan Speed | 2800rpm |
| Sensor Type | Open Collector |
| Direction of Curve | Forward |
| Bearing Type | Ball |
9S0812F4011
SP101A-1123HBT.GN
9GA0912P4S03
GL12B4 19031074A
9WL0912P4J001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00