

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Height | 60mm |
| AC or DC Operation | DC |
| Width | 60mm |
| Power Consumption | 3.5W |
| Depth | 25mm |
| Maximum Current | 120mA |
| Termination Type | Lead Wire |
| Dimensions | 60 x 60 x 25mm |
| Air Flow | 40.8m³/h |
| Noise Level | 33dB |
| Fan Speed | 4500rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Bearing Type | Ball |
MF17080V1-1000U-A99
MF60251V2-1000U-A99
9AD1601P5HT03
109P0424G3013
FD1240-A0242D2AL
9CRJ0412P5J001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00