

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Light Elements | 2 |
| Lens Colour | Red/Amber |
| Bulb Type | LED |
| Light Effect | Multiple Light Effects |
| Sounder Component | No Sounder Component |
| IP Rating | IP66 |
| Supply Voltage | 24 V |
| Minimum Temperature | -30°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Housing Colour | Black |
LA6-5DTNWB-POE
LR6-3ILWMNW-RYG
171425 SL7-100-L-RYG-24LED
MT60-S-S-110V AC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00