

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Temperature Sensitivity | Winding Temperature |
| Series | EMD-BL-PTC |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 88mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 65.5mm |
| Dimensions | 65.5 x 17.5 x 88mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Width | 17.5mm |
| Terminal Type | Screw |
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
72.01.8.024.0000
G2TF02 24-240VAC/DC
3RR2242-1FA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00