

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 22.1 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | AC10 |
| Field Bus Communication Type | RS-232, RS485 ModBus |
| IP Rating | IP66 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Special Features | Modbus Communications |
| Overall Width | 418mm |
| Function | Motor Control |
| Overall Length | 242mm |
| Standards Met | IEC/EN 61800-3:2004, IEC/EN 61800-5-1:2007 |
| Overall Depth | 198mm |
6SL3210-1KE13-2AP2
6SL3210-5BE13-7UV0
3G3M1-AB007-ECT
31V-4D0006-BE-2S-0000
3G3M1-AB004
ATV320U06M3C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00