

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 30.9 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | AC10 |
| Field Bus Communication Type | RS485 Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Width | 170mm |
| Overall Depth | 265mm |
| Overall Length | 156mm |
VFD7A5ME21AFSAA
6SL3210-1PE21-8AL0
ILM1003P02A0000
FR-E820S-0030-4-60
FC-101P22KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
EFC5610-7K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
ATV320U02M3C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00