

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 45 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 45 A |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Series | SX |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
VFD022FP4EA-52
EFC5610-5K50-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
FR-E840-0026-4-60
6SL3244-0BB13-1BA1
VFD185FP4EA-52
ATV930U07N4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00