

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 5.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 505 A |
| Series | SX |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
VFD110FP4EA-52
6SL3210-1KE22-6UF1
185764 DC1-34024FB-A20CE1
6SL3244-0BB12-1BA1
3-5049-002A DM1-12017EB-S20S-EM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00