

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 300 A |
| For Use With | Bluetooth, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, MODBUS Slave |
| Series | SX |
| Field Bus Communication Type | bluetooth, MODBUS |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV930D11N4
3G3M1-A2002-ECT
ATV630U55N4
6SL3520-1XE41-5AB0
3G3MX2-AB007-P-E
ATV212HU75N4
VFD110FP4EA-52
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00