

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 18.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 21 A |
| Series | SX |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | DeviceNet, EtherCAT, Modbus, Modbus TCP, PROFIBUS, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
3G3M1-A2004
C200-01200042
ILM1003P02A0000
3G3MX2-A2002-EV2
6SL3210-5BE31-1CV0
6SL3210-5BE24-0CV0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00