

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 690 V ac |
| Current Rating | 14.4 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-A |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV320U07M3C
6SL3544-0FB20-1FA0
ATV320U06M2C
ATV320U55N4C
Q2V-A4018-AAA
ATV630U07N4
C200-01200042
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00