

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 160 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 3 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | SX-A |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, Modbus, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
FR-D720S-042SC-EC
VFD370CP4EB-21
186094 DC1-S2011FB-A20CE1
6SL3210-5BE31-5UV0
6SL3225-0BE27-5AA1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00