

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Current Rating | 10 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | FR-D720S |
| Field Bus Communication Type | ModBus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.2 - 400Hz |
| STO | Yes |
| Filter Included | No |
| Control Panel | Yes |
| Overall Length | 150mm |
| Overall Width | 140mm |
| Overall Depth | 145mm |
6SL3210-1KE22-6AF1
VFD110FP4EA-52
6SL3210-1KE24-4AF1
6SL3220-2YE36-0UF0
3G3M1-A2015
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00