

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 18.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 230 V |
| Current Rating | 70 A |
| For Use With | Bluetooth, CANopen, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFIBUS DP Slave, PROFINET Slave |
| Series | Q2V series |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-485, USB |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
VFD11AME21AFSAA
180664 DE11-343D6FN-N20N
6SL3210-5BB17-5BV1
Q2V-AB012-AAA
ATV320U07N4C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00