

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 230 V |
| Current Rating | 42 A |
| Series | Q2V series |
| For Use With | Bluetooth, CANopen, DeviceNet Slave, EtherCAT Slave, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFIBUS DP Slave, PROFINET Slave |
| Field Bus Communication Type | MODBUS Slave, Serial RS-485, USB |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
174337 DE1-346D6FN-N20N
C200-01200042
6SL3210-1KE23-8UP1
ATV320U40S6C
M400-03200100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00