

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 3.5 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-5BB11-2BV1
3-5009-008A DM1-345D6EB-S20S-EM
6SL3210-1KE12-3UF2
3G3M1-AB037-ECT
6SL3210-1KE11-8AF2
16G-42-0120-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00