

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.18 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 V ac |
| Current Rating | 1.2 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | Q2V |
| Field Bus Communication Type | EtherCAT, EtherNet/IP, POWERLINK, PROFINET |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 590Hz |
| STO | Yes |
6SL3210-5BB15-5BV1
6SL3210-1KE12-3AB2
FC-101P11KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
31V-4D0012-BE-2S-0000
FR-D740-120SC-EC
6SL3210-1PE13-2UL1
185782 DC1-34046FB-A20CE1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00