

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 10A |
| Maximum Current Sensed | 200A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Series | K8AK-AW |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | 10 - 100 A, 20 - 200A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 100mm |
| Height | 90mm |
3UG4641-1CS20
IK 9270.11 AC 220-240V 0.1-15A Tv = 0.1-20S
IL9071.12 3/N AC400/230V 0.85UN 4%
1SVR750489R8300 CM-MPN.72S
1SVR730712R1400 CM-MSS.31S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00