

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 Soft start/Dump |
| Connection Port Thread | G 3/4 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Manufacturer Series | Excelon Plus |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 3000L/min |
| Solenoid Power Consumption | 1.2W |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Thread Size | 3/8in |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | 3/2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Thread Standard | G |
MFH-5-1/4-S
VP517KY-5YO1
MHE3-MS1H-3/2G-QS-6
VZWF-B-L-M22C-G34-275-1P4-6
SY5440-5LOU-Q
SY5220-5YO-C6F-Q
2623077305002400
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00