

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Actuation Type | Solenoid/Solenoid |
| Manufacturer Series | ISO Star |
| Mounting Style | Sub Base |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 1320L/min |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Number of Positions | 3 |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
V60A417A-A2000
VUVG-BK10-B52-T-F-1H2L-S
8020750000000000
VUVG-L18-M52-RZT-G14-1P3
V05B286N-B438A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00