

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 22.3mm |
| Cutout Width | 53.80mm |
| Depth | 13.2mm |
| Digit Height | 14.2 mm |
| Meter Accuracy | ±3 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Measurement Range | -2 - +2V |
| Approvals | RoHS Compliant |
| Series | DMS-30PC |
PQ44-V0ZL2N1CAW0ST
D48MIS150V/2-001
DPM 950S-EB-W
D72MIS150V/2-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00