

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 33mm |
| Cutout Width | 68mm |
| Depth | 10.6mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 5.5 V dc |
| Digit Height | 11 mm |
| Meter Accuracy | ±1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
EQ94-V71X2N1CAW0ST
EQ44-V70X2N1CAW0ST
EQ44-V68X2N1CAW0ST
DMS-30PC-1-RL-C
PQ74-V0VL2N1CAW0ST
D961MCS10V/2-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00